BePerfect

BePerfect

Projekt BePerfect bol pre nás veľmi zaujímavým a špecifickým hneď v niekoľkých aspektoch. Značka BePerfect vznikla spojením 2 značiek najlepšieveci.sk a supervýhodne.sk. Už na prvý pohľad je jasné, že značky vznikali v čase, keď kľúčové slová v doméne mali vákuum vo vzťahu k výsledkom vyhľadávania. Takýto rebranding značky je vždy veľmi náročný, pretože je potrebné vhodným a veľmi citlivým spôsobom odkomunikovať samotný rebranding značky. Dôležité je zobrať na zreteľ fakt, že dochádza síce k spojeniu 2 značiek s veľmi podobnou cieľovkou, ale každá značka má svoj špecifický sortiment produktov a komunikačnú stratégiu. Okrem toho, značky patrili do koncernu, kde ich dopĺňali ďalšie 3 značky. Cieľom klienta bolo pokryť svojou produktovou líniou zákazníkov naprieč všetkými značkami od fast fashion, až po prémiové značky a jedinečné módne kúsky na mieru.“ Takéto zadanie od klienta je nesmierne náročné, no musíme sa priznať, že milujeme výzvy, a preto sme si tento projekt veľmi užili. Móda je nám veľmi blízka a priestor, ktorý sme od klienta dostali, nám umožnil vytvoriť niečo výnimočné.

Vytvorili sme pre klienta

Naming značky
Firemnú identitu značky
Marketingovú stratégiu
Komunikačnú stratégiu
E-shop
Lookbook – promo video
On page SEO
Správu sociálnych sietí
PPC kampane

… lebo prvý dojem je len jeden
Po prvotnej analýze značiek klienta, prieskume trhu a konkurencie, sme prišli s tromi konceptmi namingu a vizuálnej komunikácie značky. Po prezentácii veľmi rýchlo padla voľba na naming „ByPerfect“ a vizuálnu komunikáciu v štýle „street art“ až „undeground“ s veľkou dávkou svojskej elegancie a štýlu. Potreba odlíšiť sa bola základným motívom k nákupu cieľovej skupiny pôvodných značiek. V tom duchu sme natočili aj úvodný Lookbook, ktorý spojením rôznych auditov komunikuje práve tento životný štýl.
BePerfect referencia

... marketing a firemná identita

Dôležitým aspektom pri budovaní značky, a obzvlášť pri spájaní a rebrandingu značky, je nová firemná identita a jej vhodná komunikácia. Po vytvorení namingu a následne loga, vizitky, pätičky e-mailu, hlavičkového papiera, reklamných predmetov a dizajnu e-shopu sme vybrali vhodný model. Pripravili sme nové produktové a lifestylové fotky pre marketingové účely. Ďalším krokom v procese budovania značky je vhodná komunikačná stratégia a komunikačné kanály. Týmto spôsobom sme komunikovali zmeny, ktoré sa udiali a benefity, ktoré táto zmena prináša pre zákazníka. V tomto prípade ako komunikačné kanály boli vybrané Google, Youtube, Facebook a Instagram.

Google

  • hlavný predajný kanál v rámci organického vyhľadávania aj platených kampaní v obsahovej sieti

Youtube

  • hlavný brand-lifestyle komunikačný kanál

Facebook

  • sekundárny predajný kanál a komunikačný kanál pre brand community strategy

Instagram

  • sekundárny predajný kanál a brand-lifestyle komunikačný kanál

Produktové fotografovanie
BePerfect firemná identita
Kreatívny marketing
BePerfect prvý dojem

REZERVUJTE si termín telefonickej konzultácie ZDARMA

Počas 30 min. konzultácie identifikujeme vaše potreby a ciele. Následne navrhneme optimálne riešenie.
Konzultácia zdarma
jún 2024
Po
Ut
St
Št
Pi
27
28
29
30
31
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28